Nagrody BCC i Targi Meblowe Szynaka

15.10.2021

2 października br. w Iławie zakończyły się trwające prawie dwa tygodnie Targi Meblowe Szynaka, firmy członkowskiej BCC. Podczas targów kanclerz Loży Olsztyńskiej BCC Jan Zdziarstek w imieniu Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club wręczył na ręce Prezesa Szynaka Meble – Jana Szynaka dwa prestiżowe wyróżnienia – Medal Europejski 2021 dla kolekcji mebli Latina oraz Siódmy Diament do statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

– Przyznane wyróżnienia, to dla nas kolejny dowód na to, że jako Grupa Meblowa Szynaka rozwijając się i wciąż inwestując podążamy we właściwą stronę. Jest dla nas jasne, że bez dalszego rozwoju nie mielibyśmy szans na utrzymanie pozycji jednego z europejskich i światowych liderów w produkcji mebli. W ten sposób budujemy nie tylko silną pozycję naszej firmy, jako europejskiego championa, ale także całego przemysłu meblarskiego i polskiej gospodarki. Traktuję tą nagrodę jako dowód uznania nie tylko dla moich działań, ale przede wszystkim dla całego zespołu pracowników – powiedział odbierając wyróżnienia prezes Jan Szynaka.

Dodał, że jego firma jest innowacyjna, konkurencyjna i otwarta na potrzeby klientów. – Najwyższa jakość produkowanych przez nas mebli jest od prawie 65 lat kluczowym synonimem naszej marki. Nagroda Medal Europejski potwierdza wysoką jakość, atrakcyjność i przystępność naszych mebli. Dziś spoczywa na nas jako producencie wielka odpowiedzialność za satysfakcję Klientów, która jest inspiracją naszego działania i dalszego rozwoju – zaznaczył prezes Jan Szynaka.

Targi Meblowe Szynaka były kolejnym, cennym doświadczeniem, które z pewnością będzie inspiracją do kontynuowania międzynarodowej wizji rozwoju Grupy Meblowej Szynaka. W myśl firmowej dewizy „zawsze blisko ludzi” od prawie 65 lat ważne są dla właścicieli Aliny i Jana Szynaka spotkania z drugim człowiekiem, dlatego wszyscy uczestnicy targów okazywali wielką radość, że po dwuletniej przerwie mogli po raz kolejny spotkać się aby porozmawiać i zacieśniać wzajemne relacje biznesowe. Zmieniona formuła targów podyktowana troską o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników pozwoliła Grupie Meblowej Szynaka zorganizować po raz kolejny pionierski event dedykowany polskiej i światowej branży meblowej. Organizacja tego wyjątkowego wydarzenia postawiła przed firmą ogromne wyzwanie, któremu odważnie stawiono czoła.

Kilkanaście dni intensywnych spotkań i biznesowych rozmów pozwoliło uczestnikom poszerzyć wiedzę na temat aktualnej, globalnej sytuacji na rynku meblowym, ale przede wszystkim ocenić możliwości dalszego rozwoju Grupy Meblowej Szynaka i polskiej branży meblowej na tle problemów, z którymi się aktualnie boryka.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL