Dagmara Chmielewska

Dagmara Chmielewska 

ekspertka BCC ds. organizacji i zarządzania eventami

tel: 508 797 990 e-mail: d.z.chmielewska@gmail.com

Prezes zarządu i dyrektor zarządzająca SBE, dyrektor programowa Studium Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert i doradca w dziedzinie eventu i Public Relation z wieloletnim doświadczeniem pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jej eventowe pasje to głównie promocja Polski na arenie międzynarodowej. Za flagowy projekt, którym jest Szachownica Lotnicza symbolem przyjaźni polsko- brytyjskiej otrzymała podziękowania od królowej Anglii Elżbiety II. Za swoją działalność uhonorowana została tytułem Człowieka Sukcesu Warmii i Mazur 2016 roku przyznany przez magazyn “Osobowości i Sukcesy”. W 2021 roku została wpisana na listę „100 Najbardziej Wpływowych Osób w Przemyśle Spotkań” stworzony przez międzynarodowy konkurs „EVENTEX”.

Przez 8 lat prowadziła w Londynie Hurricane of Hearts i zarządzała 300-osobowym zespołem organizując najgłośniejsze polonijne projekty (koncerty, seminaria, akcje społeczno- charytatywne, bale i akcje sportowe). O eventach opowiadała na Uniwersytecie w Oksfordzie, Uniwersytecie Greenwich, Imperial College London oraz University City London. Współpracowała z Wembley Stadium, Football Association, Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Polskim Komitetem Olimpijskim, Centrum Stosunków Międzynarodowych. Jej autorskie akcje głośno komentowane były w BBC, ITV, The Daily Mail, Metro i we wszystkich mediach w Polsce. Od 5 lat mieszka w Polsce. Pracowała nad Procedurami bezpiecznych eventów czy reaktywacją Kodeksu Dobrych Praktyk Branży Eventowej. Wprowadza na rynek polski Ekocertyfikaty i definicję zielonych eventów.

Członek jury międzynarodowych konkursów branżowych BEA World Festival, Baltic- Nordic Event Award, Evento Award, Eventex, Forum Branży Eventowej 2017, Eventex 2022. Członek i fundator Fundacji ds. budowy pomnika przedsiębiorców przy Biurze Rzecznika MŚP.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL